Головна
  • Новини

Юрій Луценко: Дострокові парламентські вибори – передвиборче зобов’язання Порошенка

01.07.14 23:52


Президент Порошенко втілює не суто військовий, а комплексний план повернення Донбасу Україні, оскільки йдеться про ключове питання майбутньої України. Про це в програмі «Свобода Слова» на телеканалі ІСТV cказав лідер «Третьої Української Республіки», радник Президента Юрій Луценко.

«Хаос на Донбасі, спровокований і підтримуваний Росією, загрожує Україні. Саме тому Президент пропонує не лише відновлення миру, а й комплексну програму, якої раніше не пропонувала регіонові жодна влада. Це лише Москва намагається законсервувати ситуацію в її нинішньому вигляді, щоб не дати Україні можливості створити нову економіку і соціальну політику», - зазначив політик.

На його переконання, шлях до вирішення ситуації на Донбасі пролягає в тім числі і через проведення виборів – як місцевих, так і до Верховної Ради, - аби мати сторону для переговорів.

«Під час своїх передвиборчих поїздок Петро Порошенко обіцяв людям перезавантажити український парламент, як того й вимагав Майдан. Це – його передвиборче зобов’язання. В новій Україні бажання людей є законом», - зазначив Луценко.

Політик вірить, що дострокові парламентські вибори, як і зобов’язувався Президент, відбудуться наприкінці жовтня, хоча нині маємо ситуацію, коли Верховна Рада всіляко пручається своєму розпускові. А деякі дії Кабміну вказують на те, що Україна опиняється в ситуації «хатньої війни демократів», яка вже була в 2005 році.

«Парламент сьогодні погодився не йти на «канікули» не так із бажання допомогти Президентові, як із остраху, що влітку Верховну Зраду може бути розпущено. Водночас депутати заблокували розгляд внесених главою держави змін до Конституції та не приступили до розгляду законопроекту про вибори до парламенту за відкритими списками. Тим часом Кабмін зволікає із внесенням кандидатур на посади голів обласних адміністрацій. Мені здається, що ситуація  хатньої війни демократів зразка 2005 року комусь дуже не дає спати, і її негайно треба припиняти», - визнав політик.

Луценко висловив сподівання, що політичні сили – союзники на Майдані – вже в четвер втілять свою багатолітню обіцянку виборцям і запровадять нову виборчу систему, - за відкритими списками.

"Україна заслужила на зміну народних депутатів і на те, щоб у парламенті представляли її інтереси", - резюмував політик.

Джерело: Третя Українська Республіка


  • Картинка дня

всі карикатури

  • Головне

22.05.16 23:05
ЮРІЙ ЛУЦЕНКО: "КРЕДИТ ДОВІРИ ВИЧЕРПАНИЙ. СЛОВА ЗНЕЦІНЕНІ. Я НЕ ЗАБУВ ДВА РОКИ У ТЮРМІ, І МОЯ СПРАВА - НЕ ПОМСТА, А СПРАВЕДЛИВІ ВИРОКИ"

Честно сказать, представить, что в таких условиях может находиться человек, а тем долгое время, очень тяжело. Тяжелей только одна мысль - что кто-то живет в таких условиях до сих пор. Это реальная пытка - причем не только психологическая, но и физическая.далі

21.05.16 23:25
Щодо розслідування злочинів проти Небесної Сотні

Справи економічних злочинів владного організованого злочинного угруповання часів Януковича передаю в керівництво заступника військового прокурора генерал-лейтенанта Жербицького.далі

19.05.16 22:34
Між Мюнхеном, Ялтою і Мінськом

Захід опинився на узбіччі Європи, бо зрікся себе, віддавши своє ціннісне первородство за миску гібридної сочевичної юшки. Не дивно, що сучасній західній людині злато заступило вольність.далі

15.05.16 22:31
Про пострадянську систему і генпрокуратуру

В Україні новий Генеральний прокурор Юрій Луценко, який перед тим очолював фракцію президентської партії у Верховній Раді. Людина не з прокурорської корпорації, призначений всупереч її опору.далі

Усі головні події 

  • ЗМІ про нас

"Донбас має повернутися в Україну, а не Україна - на Донбас" - Безсмертний

11.02.16 13:33Росія хоче геополітичного лідерства. Для неї українські Крим, Донбас - це дві сторінки великої книжки, що намагається писати Путін. Вони дають йому лаври "великих" попередників.далі

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "КОЖЕН РАУНД ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЯКОГОСЬ "ШПЕКТАКЛЮ""

08.02.16 19:30А що в Мінському процесі може відбуватися такого, чого український народ не гідний знати? Я вражений та здивований такими заявими. Не бачу там складових, які я не можу обговорювати з журналістами.далі

 

Люстрація з самого початку була більше модою, ніж відповіддю на проблемудалі

Юрій Луценко: "Коли люди кажуть: Вся влада - суки, сволочі, нічого не роблять, - то я їх розумію"далі

Юра психанул, или Реформы – дело случаядалі

Юрий Луценко: "Изменения в Конституцию в части децентрализации готовы"далі

Інші матеріали розділу 

Розробка сайту: Дмитро Лимаренко
2013

YouTube Facebook
Завантаження

Магазин охотничьего и тактического снаряжения

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на 3republic.org.ua
RSS