Головна
  • Новини

Юлія Тищенко: Склад переговорників необхідно розширити

25.01.14 10:51


Для того, щоб ситуація між владою та протестувальниками не стала ще більш критичною, потрібно продовжити проводити переговори, однак вже у зовсім іншому форматі. Таку думку висловила представниця Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Юлія Тищенко.

Вона переконана, склад переговорників необхідно розширити за рахунок людей - моральних авторитетів, служителів церкви, громадських діячів, - яким суспільство делегує свою довіру.

«Лідери Майдану зараз не можуть повною мірою визначати весь порядок денний. Вони не можуть відповідати за значну частину людей, які приймають участь у заходах, бо громадяни опозиціонерів просто не слухають. Тому коло учасників переговорів має збільшитися, - вважає Юлія Тищенко. – До нього мають увійти люди, яких послухають обидві сторони. Адже те, що відбувалося протягом останніх двох днів, – це імітація перемовин. Складається враження, що сторони лише висували одне одному ультиматуми», - зазначила вона.

Разом з тим, представниця «Третьої Української Республіки» вважає, що непогано було б до складу переговорників запросити міжнародних спостерігачів, наприклад, з ООН, ОБСЄ, Єврокомісії. На її думку, міжнародні посередники потрібні для того, щоб зберігати формат довіри та виступати гарантом виконання досягнутих домовленостей, як це завжди відбувається під час жорстких конфліктів.

Стосовно вимог, які мають висуватися на переговорах, ставити надзвичайно високу планку, щоб потім її знижувати, за словами Юлії Тищенко, це невірний шлях.

«Спочатку потрібно визначити, чи є у сторін спільні інтереси – владнати конфлікт, забезпечити спокій на вулицях тощо. Потім – з’ясувати, на які поступки вони підуть задля вирішення конфлікту без застосування зброї, які умови їх влаштують. Це і питання припинення насильства, терору щодо активістів, і зафіксовані гарантії непритягнення до відповідальності тих, хто виходить на Майдан. Після цього мають стояти питання покарання винних, переформатування уряду тощо», - наголосила представниця «Третьої Української Республіки».

Вона звернула увагу на той факт, що майже нереальні у виконанні сьогодні вимоги дострокових президентських виборів для Януковича, як червоний плащ для бика.

«Як не парадоксально, коли одну зі сторін переговорів загнати у кут, вона починає «кусатися». Ці укуси можуть бути надзвичайно болючими. Тому повинна йти мова про якісь гарантії. Звичайно, такий крок не буде популярним серед майданівців. Але без гарантій безпеки в тому числі і влади ситуація буде лише поглиблюватися», - підкреслила Юлія Тищенко.

Джерело: Третя Українська Республіка


  • Картинка дня

всі карикатури

  • Головне

28.05.16 22:34
За підсумками двох останніх візитів до Генпрокуратури і зустрічі з Луценком

Жодна установа країни не працює зараз в режимі, схожому з ГПУ. Потрібен був луценківський рівень пасіонарності, щоб всі в конторі так швидко зрозуміли, що так як було, вже не буде, і побігли пропонувати всі можливі варіанти, щоб дати результат.далі

28.05.16 22:09
Вертеп з іконами

Ще це добре, тому що як політик він хоче, на рівні рефлексу, максимально продовжити своє політичне існування. А це можливо, якщо його дії на чолі Генпрокуратури сподобаються народу. Ось тупо, використовуючи молодіжний жаргон, сподобаються.далі

22.05.16 23:05
ЮРІЙ ЛУЦЕНКО: "КРЕДИТ ДОВІРИ ВИЧЕРПАНИЙ. СЛОВА ЗНЕЦІНЕНІ. Я НЕ ЗАБУВ ДВА РОКИ У ТЮРМІ, І МОЯ СПРАВА - НЕ ПОМСТА, А СПРАВЕДЛИВІ ВИРОКИ"

Честно сказать, представить, что в таких условиях может находиться человек, а тем долгое время, очень тяжело. Тяжелей только одна мысль - что кто-то живет в таких условиях до сих пор. Это реальная пытка - причем не только психологическая, но и физическая.далі

21.05.16 23:25
Щодо розслідування злочинів проти Небесної Сотні

Справи економічних злочинів владного організованого злочинного угруповання часів Януковича передаю в керівництво заступника військового прокурора генерал-лейтенанта Жербицького.далі

Усі головні події 

  • ЗМІ про нас

"Донбас має повернутися в Україну, а не Україна - на Донбас" - Безсмертний

11.02.16 13:33Росія хоче геополітичного лідерства. Для неї українські Крим, Донбас - це дві сторінки великої книжки, що намагається писати Путін. Вони дають йому лаври "великих" попередників.далі

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "КОЖЕН РАУНД ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЯКОГОСЬ "ШПЕКТАКЛЮ""

08.02.16 19:30А що в Мінському процесі може відбуватися такого, чого український народ не гідний знати? Я вражений та здивований такими заявими. Не бачу там складових, які я не можу обговорювати з журналістами.далі

 

Люстрація з самого початку була більше модою, ніж відповіддю на проблемудалі

Юрій Луценко: "Коли люди кажуть: Вся влада - суки, сволочі, нічого не роблять, - то я їх розумію"далі

Юра психанул, или Реформы – дело случаядалі

Юрий Луценко: "Изменения в Конституцию в части децентрализации готовы"далі

Інші матеріали розділу 

Розробка сайту: Дмитро Лимаренко
2013

YouTube Facebook
Завантаження

Магазин охотничьего и тактического снаряжения

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на 3republic.org.ua
RSS