Аренда серверов компании HOSTiQ
Головна
  • Ідеї, пропозиції

Політик без милосердя - бракований політик

28.03.16 11:46


З виступу Юрія Луценка на засідання погоджувальної ради фракцій 28 березня 2016 року

Не відкрию секрету, коли скажу, що урядова і політична криза не є штучно створеною. На митниці – крадуть. ВВП впав на 10 відсотків. В охороні здоров’я і соціальній політиці не відбувається необхідних радикальних потрібних реформ. На селі – грабують. Міста – занепадають. Усе це не штучні речі. Це те, що бачить кожна людина, яка ходить ногами по землі, у якої відкриті очі і відкриті вуха.

Політик без милосердя - бракований політик. У цього уряду немає милосердя до людей, немає співчуття. Вони самі знають, що уряд недієздатний.

Мені про це в очі – один на один – говорив прем’єр Яценюк: уряд недієздатний. Недієздатний хоча б тому, що в ньому немає вже п’яти міністрів.

Уряд недієздатний тому, що він втратив довіру чотирьох із п’яти фракцій. Він недієздатний, бо втратив підтримку 80 % українців.

При цьому наголошую ще раз: Яценюк зробив багато доброго. Того, за що йому треба дякувати.

Фракція «Народного фронту» є також є вірним прихильником європейських реформ. За що їм також треба дякувати.

Але те, що не зробив уряд Яценюка, викликало цю кризу. Саме бездіяльність уряду на ключових напрямках, яких вимагала коаліційна угода, призвела до розпаду коаліції шляхом висловлення йому недовіри.

Арсеній Петрович Яценюк неодноразово наголошував, що він не буде триматися за свою посаду. Не буде чіплятися за крісло. При цьому він неодноразово публічно говорив про три умови своєї відставки: він просив назвати прізвище прем’єра, показати 150 голосів і «Народний фронт» додасть до 226-ти і просив показати програму.

Коли всі три умови були виконані – ми назвали кандидата, показали голоси разом із «Батьківщиною» і програму, - виявилося, що ми маємо показати ще й уряд.

Шановні колеги з «Народного фронту»! Вкотре вас запрошую – читайте Конституцію. Склад уряду пропонує обраний прем’єр після консультацій із фракціями коаліції. Так було при Яценюкові, так буде і при його наступникові. Хоча ні для кого в цій залі не секрет, що Арсеній Петрович, я, лідери інших політичних сил давно вже ведуть консультації про майбутні конфігурації наступного уряду.

На жаль, тему технократичного уряду відкинуто фракціями. Нема під нього більшості. Варіант передбаченого Конституцією коаліційного уряду, нами запропоновано. Тому проведіть консультації, і ми дізнаємося про склад уряду.

Все це треба робити прямо зараз.

Проте «Народний фронт» другий місяць продовжує день бабака. Щодня ми прокидаємося, починаючи все спочатку. Ви вже висунули три умови, які виконано, то скільки ще можна тероризувати парламент і країну заради того, щоб утримати в кріслі прем’єра?

Повторю: я з повагою ставлюся до Арсенія Петровича. До його організаційних здібностей, його розуму, його досвіду, і всього, ним зробленого. Але вся країна не може бути заручником того, що «Народний фронт» щоразу висуває нові вимоги, чому Яценюк має залишитися.

Думаю, що це непродуктивно. Думаю, що зараз – у понеділок - на фракціях треба створити коаліцію, завтра внести про це в парламентську залу офіційне повідомлення, висунути кандидатом у прем’єри Володимира Гройсмана. Якщо буде 226 голосів коаліція має відновити свою роботу, проголосувати за відставку Яценюка і за призначення прем’єра. І наостанок – після консультацій – отримати новий український уряд, який продовжить роботу Яценюка на дорозі європейських реформ.

Продовжить з новою енергією, новою довірою. Не більше, й не менше. Це – нормально. Всі виборні посади – тимчасові. В історії залишається не останній день відставки, а те, що зроблено до неї.

Також вважаємо, що маємо поставити питання про відставку генерального прокурора , який на прохання президента написав заяву про відставку. Це питання парламент також має розглянути.

Всі інші питання порядку денного, боюся, стануть заручниками політичної кризи.

Якщо «Народний фронт» і далі наполягатиме на тому, що нічого міняти не треба, а лише пришліть нам кілька нових міністрів, це стане дорогою в нікуди, яка не лише зупинить роботу парламенту, а й загалом зупинить реформи в Україні.

Джерело: Третя Українська Республіка


  • Картинка дня

всі карикатури

  • Головне

06.11.16 20:10
Судовий вирок колишньому президенту стане пересторогою наступним владам

Я не буду спокійно слухати обіцянки підлеглих продовжити слідство і дати результат через 2-3 роки. Мене бісять посилання на те, що Литва ВІСІМНАДЦЯТЬ років розслідувала вбивства під Вільнюським телецентром.далі

01.11.16 23:20
Електронні декларації не предмет для жартів

Якщо, приміром, народний депутат не змінить наявність трильйона гривень готівки у себе вдома, я змушений буду відкрити провадження про несплату ним податків в особливо великому розмірі.далі

01.11.16 22:26
Електронне декларування лише початок, а не кінець процесу очищення

У першу чергу Генпрокуратура буде аналізувати декларації половини народних депутатів України, які задекларували готівку понад 100 тис дол США.далі

01.11.16 21:59
Я готовий продемонструвати наявні грошові кошти та цінності, які задекларувала сім’я, а також всі документи, які свідчать про легальність походження статків

Декларацію Генерального прокурора має перевіряти, у разі наявності обґрунтованих підстав, Національне антикорупційне бюро України, а також Національне агентство з питань запобігання корупції.далі

Усі головні події 

  • ЗМІ про нас

ШОК IN-прокуратура померла в суботу

17.07.16 22:11Очільник ГПУ одразу вийшов до трибуни і почав розповідати правду, яка багатьом із присутніх виявилася страшнішою навіть від найцинічнішої брехні. Бо, виявляється, волинська прокуратура, влада та інші силові структури перетворилися на злочинний клубок.далі

"Донбас має повернутися в Україну, а не Україна - на Донбас" - Безсмертний

11.02.16 13:33Росія хоче геополітичного лідерства. Для неї українські Крим, Донбас - це дві сторінки великої книжки, що намагається писати Путін. Вони дають йому лаври "великих" попередників.далі

 

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "КОЖЕН РАУНД ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЯКОГОСЬ "ШПЕКТАКЛЮ""далі

Люстрація з самого початку була більше модою, ніж відповіддю на проблемудалі

Юрій Луценко: "Коли люди кажуть: Вся влада - суки, сволочі, нічого не роблять, - то я їх розумію"далі

Юра психанул, или Реформы – дело случаядалі

Інші матеріали розділу 

Транспортная компания ПАО Севертранс
Транспортна компанія ПАТ Північтранс

Розробка сайту: Дмитро Лимаренко
2013

YouTube Facebook
Завантаження

Магазин охотничьего и тактического снаряжения

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на 3republic.org.ua
RSS