Аренда серверов компании HOSTiQ
Головна
  • Точка зору

1941 рік.

08.05.16 19:26


Травень - Сталін оголошує себе Головою Раднаркому. На західному радянському кордоні зосереджено 165 стрілецьких дивізій ( 2,5 млн чол), 20 тис танків і танкеток, 8500 бойових літаків. Це більше всіх армій світу , що брали участь у ІІ світ війні.

Червень - Гітлер починає війну першим. Бліцкриг. За 1941рік 3,3 млн радянських солдат опиняються в полоні. З них на території України - 1 млн: в Київському котлі - 665 тис, в Уманському,Мелітопольському, Керченському - по 100 тис.

Червень - контрудар Південно - Західного фронту механізованими корпусами Червоної Армії призвів до втрати 90%, близько 4 тис танків. Це - більше всіх наявних у Німеччини танків на всьому Східному фронті.

( На напрямку прориву Сокаль - Радехів - Дубно німці з 728 танками розбили 5617 рад танків. Причина банальна - хаос і масова здача в полон )

Червень - з балкону товариства Просвіта Ярослав Стецько проголошує Акт відновлення Української держави. Його, а пізніше і С. Бандеру німці арештовують і утримують в концтаборі Заксенхаузен.

Липень - Черчілль виступає за Угоду з СРСР: "Якби Гітлер напав на пекло, я би був у союзі з дияволом".

Берія безуспішно пробує через болгарського посла вступити в переговори з Гітлером.

Серпень - Зустріч Черчілля і Рузвельта, підписання Атлантичної Хартії, яка передбачає демонтаж британської колоніальної системи і майб світ без застосування сили.

" Єдина річ, гірша за союзників - їх відсутність"- згадував Прем'єр Британії. "Але заради рос ікри можна стерпіти і союз із Сталіним"

Вересень - Сталін вимагає не здавати Київ. 600 тис у полоні. Ще 600 тисяч - в котлі Брянськ - Вязьма.

Сталін вводить заградзагони і військові трибунали. За війну вони присудили розстріл 160 тис чол!

(У німців - в 20 разів менше)

Вересень - початок масових розстрілів євреїв, рад. підпільників, активу ОУН у Бабиному Яру.

Жовтень - облога Ленінграду. 900 днів, 2 млн померлих від голоду і холоду.

У Москві пройшла евакуація Уряду. Сталін в останню мить вирішив залишитися. Проте наказує евакуювати золотий голос рад пропаганди - диктора Совінформбюро Левітана.

Грудень - В ході оборони Москви радянські війська втратили понад 650 тис вбитими і пораненими, німці - 140 тис. Але, починаючи з грудня, радянські війська підтягнули резерви і нав'язали німцям війну на виснаження, яка забирала у агресора 120-150 тис вбитими в місяць. Берлін не зміг компенсувати призовом таких втрат. Бліцкриг Гітлера провалився.

Грудень - Сталін оголошує амністію військовослужбовців поляків. 115 тис з них виїжджають з ГУЛАГу через Іран в Англію.

Грудень - Японія нападає на військову базу США в Перл - Харборі. Америка втрачає 9 тис солдат і матросів, 19 великих кораблів, 130 літаків.

Америка вступає у війну.

Це різко міняє баланс воюючих блоків. Тепер проти Гітлера і його союзників - 30 млн солдат проти 18, в 2 рази більше сталі. В кінці війні проти фашистів воює в 3 рази більше літаків, в 2 рази більше танків.

( Племінник Гітлера, який проживає в Ірландії Вільям Патрик Гітлер вступає в ВМФ США.)

Грудень - за письмовим дорученням Президента УНР у вигнанні Тарас Боровець - Бульба формує в Олевську на Поліссі перші загони УПА чисельністю близько 9 тис чол.

( Пізніше ці загони переіменовуються в УНРА, примусово розформовуються. Сам Бульба - Боровець арештований німцями, потрапляє в блок Z концтабору Заксенхаузен, де утримується разом з Бандерою, Мельником, Карбишевим, сином Сталіна).

Юрій Луценко

Джерело: Сторінка Ю.Луценка у Фейсбуці


  • Картинка дня

всі карикатури

  • Головне

06.11.16 20:10
Судовий вирок колишньому президенту стане пересторогою наступним владам

Я не буду спокійно слухати обіцянки підлеглих продовжити слідство і дати результат через 2-3 роки. Мене бісять посилання на те, що Литва ВІСІМНАДЦЯТЬ років розслідувала вбивства під Вільнюським телецентром.далі

01.11.16 23:20
Електронні декларації не предмет для жартів

Якщо, приміром, народний депутат не змінить наявність трильйона гривень готівки у себе вдома, я змушений буду відкрити провадження про несплату ним податків в особливо великому розмірі.далі

01.11.16 22:26
Електронне декларування лише початок, а не кінець процесу очищення

У першу чергу Генпрокуратура буде аналізувати декларації половини народних депутатів України, які задекларували готівку понад 100 тис дол США.далі

01.11.16 21:59
Я готовий продемонструвати наявні грошові кошти та цінності, які задекларувала сім’я, а також всі документи, які свідчать про легальність походження статків

Декларацію Генерального прокурора має перевіряти, у разі наявності обґрунтованих підстав, Національне антикорупційне бюро України, а також Національне агентство з питань запобігання корупції.далі

Усі головні події 

  • ЗМІ про нас

ШОК IN-прокуратура померла в суботу

17.07.16 22:11Очільник ГПУ одразу вийшов до трибуни і почав розповідати правду, яка багатьом із присутніх виявилася страшнішою навіть від найцинічнішої брехні. Бо, виявляється, волинська прокуратура, влада та інші силові структури перетворилися на злочинний клубок.далі

"Донбас має повернутися в Україну, а не Україна - на Донбас" - Безсмертний

11.02.16 13:33Росія хоче геополітичного лідерства. Для неї українські Крим, Донбас - це дві сторінки великої книжки, що намагається писати Путін. Вони дають йому лаври "великих" попередників.далі

 

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "КОЖЕН РАУНД ПЕРЕГОВОРІВ У МІНСЬКУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЯКОГОСЬ "ШПЕКТАКЛЮ""далі

Люстрація з самого початку була більше модою, ніж відповіддю на проблемудалі

Юрій Луценко: "Коли люди кажуть: Вся влада - суки, сволочі, нічого не роблять, - то я їх розумію"далі

Юра психанул, или Реформы – дело случаядалі

Інші матеріали розділу 

Транспортная компания ПАО Севертранс
Транспортна компанія ПАТ Північтранс

Розробка сайту: Дмитро Лимаренко
2013

YouTube Facebook
Завантаження

Магазин охотничьего и тактического снаряжения

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на 3republic.org.ua
RSS