Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/news/16829


Електронні декларації не предмет для жартів

23:20 01.11.2016

Генеральний прокурор України Юрій Луценко наполегливо рекомендує «жартівникам», які внесли недостовірні дані до електронних декларацій, негайно виправити неточності. Про це він заявив у вівторок, 1 листопада 2016 року, під час брифінгу.

«Якщо, приміром, народний депутат не змінить наявність трильйона гривень готівки у себе вдома, я змушений буду відкрити провадження про несплату ним податків в особливо великому розмірі, і йому доведеться сісти в тюрму дуже на довго. Ці жарти закінчаться дуже трагічно для таких «жартівників», - наголосив Юрій Луценко.

Генеральний прокурор зауважив, що державні електронні декларації, за заповнення яких є кримінальна відповідальність, не предмет для жартів.

Він звернув увагу, що найближчим часом Національним агентством з питань запобігання корупції будуть підготовлені проекти порядків перевірки декларантів на предмет наявності задекларованих коштів.

«Засоби масової інформації багато говорили про те, що готівка ймовірно взагалі є неіснуючою у декларантів. Тому НАЗК має право прибути до декларанта: якщо в тебе записано 250 тисяч доларів – продемонструй, якщо у тебе задекларовано 150 мільйонів гривень – покажи. Це перше, що має зробити НАЗК», - зазначив Генеральний прокурор.

«Жартівників» прошу негайно вносити поправки, бо ці жарти закінчаться тюремними термінами», - наголосив Генеральний прокурор.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua