Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/news/16827


Я готовий продемонструвати наявні грошові кошти та цінності, які задекларувала сім’я, а також всі документи, які свідчать про легальність походження статків

21:59 01.11.2016

Декларацію Генерального прокурора має перевіряти, у разі наявності обґрунтованих підстав, Національне антикорупційне бюро України, а також Національне агентство з питань запобігання корупції. Про це під час брифінгу повідомив Юрій Луценко, відповідаючи на запитання журналістів.

Він висловив готовність продемонструвати наявні грошові кошти та цінності, які задекларувала сім’я, а також всі документи, які свідчать про легальність походження статків.

«Всі мої статки неодноразово вже декларувались і змін особливих, крім готівки, немає. Просто раніше в деклараціях графи «готівка» не було», - зазначив Генеральний прокурор.

Відповідаючи на запитання, він пояснив, що його дружина понад 10 років займалася бізнесом, створила «з нуля» за рахунок комерційних кредитів на загальних підставах підприємство, в якому роботу мали близько 180 осіб.

«Після мого арешту цю фірму вона, йдучи кандидатом в депутати, продала і задекларувала офіційний дохід в 20 млн. грн. за продаж цього активу. Ці кошти були конвертовані у валюту, частина з них покрила наші старі борги, а інша частина, достатньо значна, зберігається для фінансування наступних потреб», - підкреслив Генеральний прокурор.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua