Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/news/16826


Генпрокурор внесе у Верховну Раду подання на зняття недоторканності із нардепа від «Опозиційного блоку» Миколи Скорика

19:33 22.09.2016

Генеральний прокурор України наступного тижня має намір внести у Верховну Раду України подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Миколи Скорика. Про це він заявив в ході робочої поїздки до Одеси.

"Маю намір внести подання на наступному тижні про зняття депутатської недоторканності з колишнього (станом на лютий 2014 року) голови обласної державної адміністрації, громадянина Скорика, який підозрюється в причетності до подій щодо силового розгону одеського Євромайдану. Тільки покаранням організаторів можна раз і назавжди поставити крапку в цій історії", - сказав він.

Луценко висловив припущення, що кримінальне провадження проти Скорика стосуватиметься не лише силової акції під стінами Одеської облдержадміністрації, а й глибоко дослідить його особисту роль у «поширенні сепаратистських настроїв в одеському і не лише в одеському регіоні».

Крім того, під час поїздки до Одеси Генеральний прокурор підписав підозру колишньому заступнику Миколи Скорика (нині – депутату Одеської міськради) Олександрові Орлову.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua