Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/news/16825


Винні у трагічний подіях в Одесі 2 травня 2014 року будуть притягнуті до відповідальності як безпосередньо, так і за процедурою заочного засудження

18:49 22.09.2016

За словами Генерального прокурора України, слідчі відомства зробили істотний прорив у розслідуванні трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі, зокрема - пожежі у Будинку профспілок. Про це Юрій Луценко сказав на прес-конференції в Одесі.

«Слідство істотно просунулось у справі розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі. Крім особи одного снайпера, ми знаємо всіх, хто стріляв на Грецькій. Вони будуть притягуватися до відповідальності як безпосередньо, так і за процедурою заочного засудження, – сказав він.

Очільник ГПУ також повідомив, що слідчими здобуто докази того, хто давав команду захоплювати Будинок профспілок, барикадувати його і заносити туди паливно-мастильні матеріали, а також щодо осіб, які вели стрільбу з захопленого даху Будинку профспілок.

«ГПУ має дані стосовно тих, хто кидав коктейлі Молотова по обидві сторони конфлікту, усі будуть відповідати за скоєні злочини», - запевнив Луценко.

Надзвичайно важливою, за його словами, є також експертиза із встановленню причин масової загибелі людей у Будинку профспілок.

«Є версії, що вони задихнулися від газу, є версія, що вони перед цим потрапили під дію снодійного газу. Обидві версії перевірять у ході експертизи,

до якої залучать європейських експертів», – наголосив Генпрокурор.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua