Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/recommend/16812


Нормально розрулив

23:26 02.07.2016
Нормально Луцик все розрулив.

Був без охорони. Показав, що влада не боїться свого народу. Навіть критично налаштованого (озброєного при чому).

Показав, що відстані між небожителями і простими людьми в нашій країні стираються. Немає більше цього чванства вищих чинуш.
Такого ніколи не було.

Винних не призначав. Запропонував рішення - доголосувати в Раді амністію і впорядкувати все законодавчо.

Перед натовпом не загравав і не поступався. Відразу видно МАЙДАНІВСЬКУ школу. Козломордий курдупель перед простими бабками обробився. Відразу наговорив мемів про ви тримайтеся там, гарного настрою.

При цьому позиції правоохоронної системи не здав. По суті все, що пообіцяв це змiна запобiжного заходу на взяття на поруки (взагалі-то з урахуванням регалій бійця і достатньо не важких статтей прокурори з самого початку мали це зажадати, і їм не потрібен був для цього Луценко). Сказав, що якщо винен, то треба відповідати. У той же час зумів знайти аргументи, які дозволили повністю знизити градус ситуації.

У підсумку весь цирк в суді перетворив в дитячі істерики дорослих хлопчиків, котрі  борються зі своїми тінями. Немає ніякої спланованої кампанії по "переслідуванню патріотів", про яку марять божевільні.

Взагалі Луценко, незважаючи на ряд недоліків, це дуже досвідчений дорослий політик. І мене радує, що наші еліти мали 25 років незалежності, що досвідчені політики змогли викристалізуватися. Що через 25 років демократичної і не дуже боротьби, перманентних політичних криз, перевиборів, 2 Майдану, до влади в нашій країні вийшли люди здатні говорити і слухати, а не тиснути і принижувати. При чому знову, ж перед натовпом не загравав і не поступатися в принципах. Винуватий все одно повинен відповісти і ніякими криками це скасувати не вийде.

Джон Сміт

Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua