Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/ideas/16792


Юнг: «В Україні терміново необхідно боротися з корупцією»

17:40 14.05.2016

Парламент України обрав колишнього міністра внутрішніх справ і главу президентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрія Луценка на посаду нового генерального прокурора.

Заява для преси заступника голови фракції ХДС/ХСС Франца Йозефа Юнга:

"Парламентська фракція ХДС/ХСС вітає, що в особі Юрія Луценка Україна має нового Генерального прокурора. Наразі він стоїть перед викликом активізації роботи у застиглих структурах Генеральної прокуратури та судової системи України, а також боротьби зі значним рівнем корупції у цих сферах. Тільки рішуче вирішення цього ключового завдання може зрештою привести до політичної, суспільної та економічної модернізації України.

Боротьба з корупцією та більш активне застосування верховенства закону вимагатиме від Ю.Луценка багато мужності та рішучості. У цьому зв’язку, не є критичним, що новий Генеральний прокурор не є юристом. Більш важливим є те, що зі свого досвіду роботи в органах державної влади він добре знає, як має відбуватися процес боротьби з корупцією в Україні, і для цього він знайде мужніх прихильників.

Президент і Парламент потягнули разом за ту ж саму мотузку. Президент П.Порошенко обрав його у якості кращого кандидата на посаду Генерального прокурора, і український Парламент обрав його переважною більшістю голосів. Наразі і Президент, і Парламент вкрай зобов’язані усіма силами підтримувати Ю.Луценка на шляху його боротьби з корупцією та застосування верховенства права".


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua