Третя Українська Республіка

http://www.3republic.org.ua/ua/news/12625


Коли в Україні починає перемагати демократія, нас лякають розколом – Філенко

14:44 03.02.2014

Ініціатива Михайла Добкіна і Геннадія Кернеса створити «Український фронт» виникла від паніки та не від великого розуму, у ній явно прослідковуються ноти Кремля. Таку думку висловив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Володимир Філенко.

За його словами, заяви цих двох осіб – це спроба створити передумови для федералізації України з, можливо, подальшим перетворенням якихось регіонів країни у Південну Осетію або Абхазію.

«Ця спроба не тягне на Сєверодонецьк-2, але тягне на подію такого ж ряду. Коли в Україні починають перемагати демократичні сили і демократичні принципи, то люди, які не бажають з цим погоджуватись, починають лякати нас розколом», - зазначив Філенко.

Найсмішнішим, за словами представника «Третьої Української Республіки», є той факт, що, оголошуючи своєю метою боротьбу з окупантами України, «Український фронт» має боротися сам із собою.

«Свою окупаційну риторику, наповнену російською імперською термінологією, «Український фронт» видає за анти окупаційну. Вони говорять про боротьбу з фашизмом, водночас ми бачимо, що Партія регіонів, президент і в тому числі ініціатори зібрання первинних організацій ПР демонструють справжній фашизм: зрощення влади і правоохоронних органів з криміналітетом, створення справжніх бойових штурмових загонів, ескадронів смерті тощо», - зазначив Філенко.

Він також звернув увагу на те, що учасники Фронту взяли собі за символи радянську зірку – символ радянської імперії, якою Україна була окупована, та Георгіївську стрічку Російської імперії.

«Представники чинної влади усіма засобами борються за своє місце. Вони заробляють в Україні величезні капітали, нещадно експлуатують природні і людські багатства, влаштовують собі «цветущую жизнь», тому й хочуть залишити незмінною систему, в якій будуть царювати якомога більше. Майдан і його вимоги несуть їм великі персональні загрози. Більшість із можновладців у разі перемоги Майдану звалять з України. Тому сьогодні вони ненавидять цю державу через те, що у неї є Майдан», - підкреслив Володимир Філенко.

Нагадуємо, у суботу, 1 лютого, екстрений Всеукраїнський зліт керівників первинних організацій Партії регіонів ухвалив рішення про створення Всеукраїнської громадської спілки «Український фронт». До складу Фронту увійдуть громадські об'єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього.Символом обрано Георгіївську стрічку.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.3republic.org.ua